490 - Theobald Stein byst

490 - Theobald Stein byst
490 - Theobald Stein byst
490 - Theobald Stein byst
490 - Theobald Stein byst
490 - Theobald Stein byst
490 - Theobald Stein byst
490 - Theobald Stein byst
490 - Theobald Stein byst

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

THEOBALD STEIN (Danmark, 1829-1901), efter, Le Général Bonaparte, byst i s k basaltgods, signerad T Stein 15 aug 1899, höjd 31,5 cm

Bruksspår, smärre nagg nedtill

782979

2020-08-21