Pekka Halonen oljemålning

Pekka Halonen oljemålning
Pekka Halonen oljemålning
Pekka Halonen oljemålning
Pekka Halonen oljemålning
Pekka Halonen oljemålning
Pekka Halonen oljemålning
Pekka Halonen oljemålning
Pekka Halonen oljemålning

Klubbat för:

12 000 EUR

Utropspris

14 000 EUR

PEKKA HALONEN (1865-1933) vårvinter strand, signerad samt daterad 1927, olja på duk, 55x41 cm

782982

2020-12-07