Bordslampa Tuben Atelje Lyktan
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ANDERS PEHRSON, "Tuben", bordslampa, Ateljé Lyktan, Åhus, 1960-tal, röd plast, längd ca 80 cm
Ingår i temaauktionen Sätt färg på ditt hem
Smärre slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
782983
2020-06-28