491 - Ljusstakar sengustaviansk

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, sengustavianska, med putti, delvis förgylld mässing, marmor, 1900-talets första hälft, höjd ca 31 cm

Bruksspår, smärre avslag

782992

2020-08-21