492 - Kandelabrar Louis XVI-stil

Såld för:

10 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KANDELABRAR, 1 par, Louis XVI-stil, delvis förgylld mässing med putti som ljusbärare, marmor, tidigt 1900-tal, höjd ca 35 cm

Bruksspår

783000

2020-08-21