Persiskt fat

Persiskt fat
Persiskt fat
Persiskt fat
Persiskt fat
Persiskt fat
Persiskt fat

Klubbat för:

100 EUR

Utropspris

200 EUR

FAT, Persien 1800-tal lergods, polykrom dekor av blommor och border, 42 x 35 cm

Åldersrelaterat slitage, krackelyr, sprickor

783019

2020-06-17