Väggur

Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur

Klubbat för:

2 200 SEK

1 000 SEK

VÄGGUR, tidigt 1900-tal, märkt Jappy Freres och Co, delvis förgyllt brons, nycklar samt pendel finns, höjd ca 52 cm

Sprick på urtavlan, slitage, funktionen garanteras ej

783028

2020-06-14