Bordsunderrede

Bordsunderrede
Bordsunderrede
Bordsunderrede
Bordsunderrede
Bordsunderrede
Bordsunderrede
Bordsunderrede
Bordsunderrede

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORDSUNDERREDE, i smide, 1900-tal, volutformade ben och detaljer med akantusblad, höjd ca 80 cm, diam ca 70 cm

färgslitage samt patina, ställvis ytlig rost

783042

2020-06-14