Anne Nilsson Clown Champgne snaps Orrefors

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANNE NILSSON (född 1953), "Clown", 4 + 3, bestående av :4 champagnestrutar, 3 snapsglas, Orrefors, formgivna 1992, polykromt bemålade i olika mönster, signerade, höjd ca 27 samt 19 cm

Smärre slitage

783043

2020-06-14