Hallbord

Hallbord
Hallbord
Hallbord
Hallbord
Hallbord
Hallbord

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HALLBORD, tidigt 1900-tal, 1 låda, fanér i björk och masurbjörk, knopp i mässing, svartmålad benställlning, höjd ca 73 samt 58x42 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, något ostadigt

783049

2020-06-16