Svanfåtölj

Svanfåtölj
Svanfåtölj
Svanfåtölj
Svanfåtölj
Svanfåtölj
Svanfåtölj
Svanfåtölj
Svanfåtölj

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVANFÅTÖLJ, 1800-talets slut, betsat trä, stoppad och med textil kläödsel, främre benparet med hjul, sitthöjd ca 46 cm

NAgg på benen, störmärken, bruks och åldersrelaterat slitage

783050

2020-06-16