Hörnskåp allmoge

Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HÖRNSKÅP, 1800-tal, allmoge, målad med kurbitsmotiv, profilerat rakt krön, dörr med fyllning, inredning med hyllor, höjd 103, 68x39 cm

Snärre skador, retuscher, slitage

783060

2020-06-19