Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HÖRNSKÅP, 1800-tal, allmoge, målad med kurbitsmotiv, profilerat rakt krön, dörr med fyllning, inredning med hyllor, höjd 103, 68x39 cm
Snärre skador, retuscher, slitage
783060
2020-06-19
Gör en kostnadsfri värdering här