Fröseke spegel med konsollbord Bra bohag 1960 tal

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FRÖSEKE, spegel med konsollbord, Bra bohag, 1960-tal, ek, mått på spegel ca 108x45, höjd på konsollbord ca 57, 73x29 cm

Bruksslitage, klistermärksrest vid konsollbord

783068

2020-06-16