Barbro Nilsson matta

Barbro Nilsson matta
Barbro Nilsson matta
Barbro Nilsson matta
Barbro Nilsson matta
Barbro Nilsson matta
Barbro Nilsson matta
Barbro Nilsson matta
Barbro Nilsson matta
Barbro Nilsson matta
Barbro Nilsson matta
Barbro Nilsson matta
Barbro Nilsson matta
Barbro Nilsson matta
Barbro Nilsson matta
Barbro Nilsson matta
Barbro Nilsson matta
Barbro Nilsson matta
Barbro Nilsson matta

Klubbat för:

94 000 SEK

Utropspris

80 000 SEK

BARBRO NILSSON (1899-1983),"Blåbär", matta, signerad BN AB MMF (Märta Måås-Fjetterström AB), komponerad 1946, ca 305x202 cm

Slitage, skador på fransar samt langettering

783070

2020-06-17