Triplex lampa
Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
JOHAN PETTER JOHANSSON, "Triplex" arbetslampa, omkring 1930/40-tal, grålackerade teleskoparm samt vinklingsbar skärm, längd 145-305 cm
Funktionen garanteras ej, bruks och åldersrelaterat slitage
783073
2020-06-16