Triplex lampa

Triplex lampa
Triplex lampa
Triplex lampa
Triplex lampa
Triplex lampa
Triplex lampa
Triplex lampa
Triplex lampa
Triplex lampa
Triplex lampa
Triplex lampa
Triplex lampa

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

JOHAN PETTER JOHANSSON, "Triplex" arbetslampa, omkring 1930/40-tal, grålackerade teleskoparm samt vinklingsbar skärm, längd 145-305 cm

Funktionen garanteras ej, bruks och åldersrelaterat slitage

783073

2020-06-16