oljemålning Olle Svanlund

oljemålning Olle Svanlund
oljemålning Olle Svanlund
oljemålning Olle Svanlund
oljemålning Olle Svanlund

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLLE SVANLUND (1909-1996): Komposition, signerad Svanlund, daterad 77, olja på duk, ca 45 x 54 cm

783074

2020-06-19