Carl Malmsten Ovalen

Carl Malmsten Ovalen
Carl Malmsten Ovalen
Carl Malmsten Ovalen
Carl Malmsten Ovalen
Carl Malmsten Ovalen
Carl Malmsten Ovalen
Carl Malmsten Ovalen
Carl Malmsten Ovalen
Carl Malmsten Ovalen
Carl Malmsten Ovalen

Klubbat för:

2 200 SEK

2 000 SEK

CARL MALMSTEN, "Ovalen", soffbord, 1960-tal, för Carl löfving och söner Tibro, körsbärsfanér, höjd ca 62, 145x90 cm

Bruksslitage, mindre fläck samt mindre repa vid toppskiva

783077

2020-06-15