Klubbat för:
2 200 SEK
2 000 SEK
CARL MALMSTEN, "Ovalen", soffbord, 1960-tal, för Carl löfving och söner Tibro, körsbärsfanér, höjd ca 62, 145x90 cm
Bruksslitage, mindre fläck samt mindre repa vid toppskiva
783077
2020-06-15