Rolf Fransson bänk

Rolf Fransson bänk
Rolf Fransson bänk
Rolf Fransson bänk
Rolf Fransson bänk
Rolf Fransson bänk
Rolf Fransson bänk
Rolf Fransson bänk
Rolf Fransson bänk
Rolf Fransson bänk
Rolf Fransson bänk
Rolf Fransson bänk
Rolf Fransson bänk

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VOICE, bänk modell " Arctic", delbar i två moduler, högblank svart mdf, formgiven av Rolf Fransson för Voice, medföljer toppskiva av glas, höjd ca 45, längd ca 240 cm, bredd ca 50 cm, höjd ca 41 cm

Bruksslitage, repor och märken

783079

2020-06-23