Fredrik Schreiver-Abeln
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FREDRIK SCHRIEVER-ABELN, soffbord, "nr 9", Örebro Glasindustri, modell lanserad 1967, stomme av teak, rökfärgad glasskiva, längd 135, skivans bredd 87 (totalt 95), höjd 53 cm
Smärre slitage, skivan med repor
783097
2020-06-19