Rolex Oyster Perpetual Date Armbandsur 1970-tal
Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
ROLEX OYSTER PERPETUAL DATE, armbandsur, 1970-tal, automatiskt urverk, stål, plexiglas, datum, skruvkrona med Rolex krona, halsvstel länk jubileé i original, senare viklås ref nr. 62523/ D18/ S-MA2, ref nr. 6916, serie nr. 3471866, diam ca 26 mm
Bruksslitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
783112
2020-06-21