Rolex Oyster Perpetual Date Armbandsur 1970-tal

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

ROLEX OYSTER PERPETUAL DATE, armbandsur, 1970-tal, automatiskt urverk, stål, plexiglas, datum, skruvkrona med Rolex krona, halsvstel länk jubileé i original, senare viklås ref nr. 62523/ D18/ S-MA2, ref nr. 6916, serie nr. 3471866, diam ca 26 mm

Bruksslitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

783112

2020-06-21