Kryddställ

Kryddställ
Kryddställ
Kryddställ
Kryddställ
Kryddställ
Kryddställ

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

KRYDDSTÄLL, 1900-talets första del, 12 fack, trä och porslin, höjd ca 45, 33 x 15 cm

Slitage, avslag

783118

2020-06-16