48 - Steiff leksakstjur

48 - Steiff leksakstjur
48 - Steiff leksakstjur
48 - Steiff leksakstjur
48 - Steiff leksakstjur
48 - Steiff leksakstjur
48 - Steiff leksakstjur
48 - Steiff leksakstjur
48 - Steiff leksakstjur

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STEIFF, tjur på hjul, lackerat metallunderrede, stoppad textil, styre, och dragring för råm-funktion, Steiffmärkning i ena örat, omkring 1900-talets mitt, höjd ca 58, längd 70 cm

Slitage, ställvis hårt

783128

2020-08-21