Manlig skyltdocka
2020-06-15
783149
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKYLTDOCKA, 1960-tal, bemålad plast, höjd 104 cm
Slitage, ett finger av, skador