Klubbat för:
450 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
SKYLTDOCKA, 1960-tal, bemålad plast, höjd 104 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, ett finger av, skador
783149
2020-06-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner