Manlig skyltdocka

Manlig skyltdocka
Manlig skyltdocka
Manlig skyltdocka
Manlig skyltdocka
Manlig skyltdocka
Manlig skyltdocka
Manlig skyltdocka
Manlig skyltdocka
Manlig skyltdocka
Manlig skyltdocka

Klubbat för:

450 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

SKYLTDOCKA, 1960-tal, bemålad plast, höjd 104 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage, ett finger av, skador

783149

2020-06-15