Bänk

Bänk
Bänk
Bänk
Bänk
Bänk
Bänk
Bänk
Bänk

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BÄNK, allmoge, 1800-tal, furu, sätet i ett enda stycke trä, höjd ca 48 samt 231x47 cm

Omfattande bruks och åldersrelaterat slitage

783154

2020-06-16