Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BÄNK, allmoge, 1800-tal, furu, sätet i ett enda stycke trä, höjd ca 48 samt 231x47 cm
Omfattande bruks och åldersrelaterat slitage
783154
2020-06-16
Gör en kostnadsfri värdering här