Klubbat för:
14 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
HANS-AGNE JAKOBSSON, taklampa, Markaryd, modell T-606, mässing och textilfransar, höjd ca 26 cm, diam ca 70 cm
Skador: Bruksspår, något patinerade fransar samt mindre slitage
783156
2020-06-15
Gör en kostnadsfri värdering här