Skrivbordsstol

Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBOIRDSSTOL, nyrenässans, tidigt 1900-tal, höj och sänkbar genom snurrning, mahogny, stoppad, senare textil klädsel, sitthöjd ca 47 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

783161

2020-06-16