Omega Genève 18k

Omega Genève 18k
Omega Genève 18k
Omega Genève 18k
Omega Genève 18k
Omega Genève 18k
Omega Genève 18k
Omega Genève 18k
Omega Genève 18k
Omega Genève 18k
Omega Genève 18k

Klubbat för:

3 800 SEK

Schätzwert

5 000 SEK

Beschreibung

OMEGA, herrarmbandsur, Genève, 18k guld, ca 1960/70-tal, manuell, plexiglas, läderarmband, diameter ca 30,5 mm

Zustandsbeschreibung

Skador: Repor och sprickor på plexiglas, gravyr, fungerar vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen

783169

2020-06-16