Omega Genève 18k
Klubbat för:
3 800 SEK
Schätzwert
5 000 SEK
Beschreibung
OMEGA, herrarmbandsur, Genève, 18k guld, ca 1960/70-tal, manuell, plexiglas, läderarmband, diameter ca 30,5 mm
Zustandsbeschreibung
Skador: Repor och sprickor på plexiglas, gravyr, fungerar vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen
783169
2020-06-16