Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
URNOR, 1 par, porslin, 1800-talets andra hälft, empirestil, förgylld samt bemålad dekor, höjd ca 27 cm
Nött dekor
783171
2020-06-16
Gör en kostnadsfri värdering här