Matbord i valnöt
2020-06-19
783186
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MATBORD, 190060/70-tal, valnöt, medföljer två iläggsskivor á 49 cm, höjd ca 72, diameter ca 110, total längd 208
Bruksslitage