Tissot Chronometer Armbandsur

Tissot Chronometer Armbandsur
Tissot Chronometer Armbandsur

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TISSOT CHRONOMETER, armbandsur, 2000-tal, automatiskt urverk, stål, safirglas, datum, krona märkt T, präglad läderrem ej original, fjärilsformat viklås i original, ref nr. 2452/ T66.1.725.33, serie nr. 1287, verk nr. 2243, kaliber ETA 2824-2, diam ca 40 mm, präglad läderrem original, certifikat, manual samt träbox i original medföljer

Mycket fint skick. Box med invändigt bortfall/ slitage. Box saknar kudde. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

783192

2020-06-28