Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
FOLKE ERIKSSON (1913-1992), nakenstudie, akvarell på papper, signerad och daterat F. Eriksson - 32, bildmått ca 35x23,5
Åldersrealaterat slitage, papper gulnat, Ej examinerad ur ram
783279
2020-06-20
Gör en kostnadsfri värdering här