Folke Eriksson akvarell
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
FOLKE ERIKSSON (1913-1992), nakenstudie, akvarell på papper, signerad och daterat F. Eriksson - 32, bildmått ca 35x23,5
Kuntoraportti
Åldersrealaterat slitage, papper gulnat, Ej examinerad ur ram
783279
Päivämäärä:
2020-06-20