Ljuskrona

Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LJUSKRONA, oscariansk, omkring 1900, stomme i förgylld brons, 12 ljusarmar, 76 ljuspunkter, höjd t o m kopp 104, största vidd 62 cm

Funktionen garanteras ej, slitage

783282

2020-06-20