Stolar

Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STOLAR (2) 1 par, 1900-talets andra hälft, mässing, stoppade sitsar med textil klädsel, sitthöjd ca 50 cm

Slitage på dynorna, den stolen något skev i benen, slitage

783283

2020-06-20