Hörn skåp för vägg
Klubbat för:
400 SEK
1 500 SEK
HÖRNSKÅP, vägghängt, tidigt 1900-tal, stomme i ek, skåpdörr med spröjsad dekor, invändigt med belysning samt löstagbart hyllplan, längd ca 65 cm
Bruksslitage, lös del till list medföljer, Ej funktionstestad el, SAV garanterar ej funktionen
783288
2020-06-20