Hörn skåp för vägg

Hörn skåp för vägg
Hörn skåp för vägg
Hörn skåp för vägg
Hörn skåp för vägg
Hörn skåp för vägg
Hörn skåp för vägg
Hörn skåp för vägg
Hörn skåp för vägg
Hörn skåp för vägg
Hörn skåp för vägg

Klubbat för:

400 SEK

1 500 SEK

HÖRNSKÅP, vägghängt, tidigt 1900-tal, stomme i ek, skåpdörr med spröjsad dekor, invändigt med belysning samt löstagbart hyllplan, längd ca 65 cm

Bruksslitage, lös del till list medföljer, Ej funktionstestad el, SAV garanterar ej funktionen

783288

2020-06-20