Asietter 4 st Kina 1700-tal

Asietter 4 st Kina 1700-tal
Asietter 4 st Kina 1700-tal
Asietter 4 st Kina 1700-tal
Asietter 4 st Kina 1700-tal
Asietter 4 st Kina 1700-tal
Asietter 4 st Kina 1700-tal
Asietter 4 st Kina 1700-tal
Asietter 4 st Kina 1700-tal

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ASSIETTER, 4 st., porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), famille rose, europeiserande dekor av blommor i emaljfärger samt järnoxid, diameter 19 cm

En med lagning, slitage

783290

2020-06-17