Anders Pehrsson bordslampa
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ANDERS PEHRSON, "Bumling", bordslampa, Ateljé Lyktan, 1900-talets andra hälft, gullackerad plåt och stålrör, höjd ca 57 cm
Ingår i temaauktionen "Sätt färg på ditt hem"
Funktioenn garanteras ej, smärre slitage
783295
2020-06-28