Anders Pehrsson bordslampa

Anders Pehrsson bordslampa
Anders Pehrsson bordslampa
Anders Pehrsson bordslampa
Anders Pehrsson bordslampa
Anders Pehrsson bordslampa
Anders Pehrsson bordslampa
Anders Pehrsson bordslampa
Anders Pehrsson bordslampa

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ANDERS PEHRSON, "Bumling", bordslampa, Ateljé Lyktan, 1900-talets andra hälft, gullackerad plåt och stålrör, höjd ca 57 cm

Ingår i temaauktionen "Sätt färg på ditt hem"

Funktioenn garanteras ej, smärre slitage

783295

2020-06-28