Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Stora Nassa efter regn", signerad roland S, 121/360, färglitografi, bildmått ca 44x26 cm
783298
2020-06-27
Gör en kostnadsfri värdering här