Roland Svensson
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Stora Nassa efter regn", signerad roland S, 121/360, färglitografi, bildmått ca 44x26 cm
Kuntoraportti
783298
Päivämäärä:
2020-06-27