Sekretär

Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SEKRETÄR, 1900-talets första hälft, rokokostil, teakfanér, två lådor, jalussi med bakomliggande skrivinredning, höjd ca 102, 74x45 cm,

Nyckel saknas, smärre slitage

783321

2020-06-15