Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BARBRO BÄCKSTRÖM (1939-1990): Händer, signerad och daterad Barbro Bäckström 1977, 26/160, färglitografi, bildmått 56x54 cm
783324
2020-06-15
Gör en kostnadsfri värdering här