Barbro Bäckström litografi

Barbro Bäckström litografi
Barbro Bäckström litografi
Barbro Bäckström litografi
Barbro Bäckström litografi
Barbro Bäckström litografi
Barbro Bäckström litografi

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BARBRO BÄCKSTRÖM (1939-1990): Händer, signerad och daterad Barbro Bäckström 1977, 26/160, färglitografi, bildmått 56x54 cm

783324

2020-06-15