Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ÅSA WÄNGELIN (född 1957): Komposition med blommor, färglitografi, signerad Åsa Wängelin och numrerad 11/40, ca 43x33 cm
Ej examinerad ur ram
783329
2020-06-24
Gör en kostnadsfri värdering här