Åsa Wängelin

Åsa Wängelin
Åsa Wängelin
Åsa Wängelin
Åsa Wängelin

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ÅSA WÄNGELIN (född 1957): Komposition med blommor, färglitografi, signerad Åsa Wängelin och numrerad 11/40, ca 43x33 cm

Ej examinerad ur ram

783329

2020-06-24