Bergboms bordslampor
Klubbat för:
9 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BORDSLAMPOR, 1 par, Bergboms, modell B-024, 1960-tal, mässing samt virat läder, höjd ink skärm ca 60 cm
Smärre slitage, fungerar enligt uppgift, ej funktionstestad, Sav garanterar ej funktionen
783338
2020-06-15