Bergboms bordslampor

Bergboms bordslampor
Bergboms bordslampor
Bergboms bordslampor
Bergboms bordslampor
Bergboms bordslampor
Bergboms bordslampor
Bergboms bordslampor
Bergboms bordslampor
Bergboms bordslampor
Bergboms bordslampor

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BORDSLAMPOR, 1 par, Bergboms, modell B-024, 1960-tal, mässing samt virat läder, höjd ink skärm ca 60 cm

Smärre slitage, fungerar enligt uppgift, ej funktionstestad, Sav garanterar ej funktionen

783338

2020-06-15