Skulpturer

Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKULPTURER, 2 st., Calle Örnemark, "Jätten vist", svartmålat järn, trancherare, den senare stämplad med fransk lilja samt F B, svetsat järn, den förras höjd ca 16 och den senare 33 cm

Rost, slitage

783343

2020-06-15