Klaffbord Karl Johan-stil

Klaffbord Karl Johan-stil
Klaffbord Karl Johan-stil
Klaffbord Karl Johan-stil
Klaffbord Karl Johan-stil
Klaffbord Karl Johan-stil
Klaffbord Karl Johan-stil
Klaffbord Karl Johan-stil
Klaffbord Karl Johan-stil
Klaffbord Karl Johan-stil
Klaffbord Karl Johan-stil
Klaffbord Karl Johan-stil
Klaffbord Karl Johan-stil
Klaffbord Karl Johan-stil
Klaffbord Karl Johan-stil

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KLAFFBORD, Karl Johan-stil, 1800-tal, mahognyfanér, beslag i mässing, lejontassar, blindlåda, låda i sargen, höjd 80, 79x122, vardera klaff 30 cm

Fanérskador, avslag, saknar nyckel

783365

2020-06-17