Ljusstakar Saulo Norge

Ljusstakar Saulo Norge
Ljusstakar Saulo Norge
Ljusstakar Saulo Norge
Ljusstakar Saulo Norge
Ljusstakar Saulo Norge
Ljusstakar Saulo Norge
Ljusstakar Saulo Norge
Ljusstakar Saulo Norge

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LJUSSTAKAR, Saulo, Norge, 1970-tal, mässing samt pyritförande bergart, Sulitjelma Stein, höjd ca 12-15-17 cm

Smärre slitage

783370

2020-06-16